Новини Великобурлуцької селищної ради

20 Березня, 2020 р., 14:07
Доводимо до відома розпорядження Великобурлуцького селищного голови Віктора Терещенка «Про невідкладні заходи щодо протидії поширенню корона вірусу COVID-19 на території Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади» від 19.03.2020 р. №78
19 Березня, 2020 р., 09:43
Що означає «самоізоляція»?
19 Березня, 2020 р., 09:29
З метою своєчасного та повного інформування населення на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України в розділі «ГРОМАДЯНАМ» створена вкладника «COVID-19» з інформацією щодо коронавірусної інфекції 2019-NCOV.
17 Березня, 2020 р., 15:58
На період карантину по 3 квітня 2020 року закриті для відвідувачів, користувачів та вихованців наступні заклади Великобурлуцької селищної ради:
17 Березня, 2020 р., 14:38
7 березня 2020 року, в спортивному залі КЗ «Великобурлуцька ДЮСШ» смт Великий Бурлук, відбулися спортивні змагання з бадмінтону серед спортсменів колективів фізичної культури (КФК) підприємств, установ та організацій -  «Чемпіонат Великобурлуцької селищної ОТГ з бадмінтону 2020 року».
17 Березня, 2020 р., 10:37
Комунальним закладом «Великобурлуцька дитячо-юнацька спортивна школа» протягом січня та лютого 2020 року проводилися змагання, які загалом зібрали близько сотні дітлахів.
13 Березня, 2020 р., 14:55
З нагоди професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення у Великобурлуцькому каналізаційно-водопровідному комунальному підприємстві «Водоканал» пройшли урочисті збори трудового колективу.
13 Березня, 2020 р., 09:55
7 березня 2020 року в смт Великий Бурлук відбулися спортивні змагання з шахів серед спортсменів колективів фізичної культури (КФК) – «Чемпіонат Великобурлуцької селищної об’єднаної територіальної громади з шахів 2020 року». Цю особисту першість серед кращих шахістів Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади та Великобурлуцького району організовував і проводив відділ освіти, культури, спорту та туризму Великобурлуцької селищної ради.