Протидія домашньому насильству

НЕ МОВЧИ, І ТОБІ ДОПОМОЖУТЬ

В Харківській області функціонує Комунальна установа Харківської обласної ради «Кризовий соціальний центр для жінок» (далі – Кризовий центр), який створено рішенням Харківської обласної ради від 23 лютого 2017 року № 413-VII. Основною метою діяльності Центру є надання комплексної допомоги жінкам (у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених, або звільнених з місць позбавлення волі, або потраплянням у ситуації торгівлі людьми, або зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги.

Основними завданнями Центру є:

-  реінтеграція та соціальна адаптація жінок, які відбули покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк;

-  забезпеченням безпечним тимчасовим житлом жінок, у тому числі матерів з дітьми, які постраждали від торгівлі людьми та/або гендерно обумовленого насильства, щодо яких існує загроза їх життю чи здоров’ю;

-  проведення оцінки потреб звільнених та постраждалих жінок;

- організація надання комплексної допомоги (психологічні, соціально-побутові, соціально-медичні, інформаційні, юридичні та інші послуги) отримувачам послуг на основі оцінки їх потреб  та індивідуального підходу до осіб з урахуванням їх віку та соціального становища.

Для більш детальної інформації  звертайтесь до структурних підрозділів по роботі з постраждалими від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі:

Великобурлуцький селищний центр соціальних служб за адресою: смт. Великий Бурлук, вул Центральна 9;

Відділ соціального захисту населення Великобурлуцької селищної ради за адресою: смт. Великий Бурлук, вул Паркова 2;

Служба у справах дітей та сім'ї Великобурлуцької селищної ради за адресою: смт. Великий Бурлук, вул Центральна 9;

Сектор превенції Куп’янського РВП ГУ НП в Харківській області, поліцейська станція за адресою: смт. Великий Бурлук, вул Паркова, 7.