Місцеві вибори 2020

Кандидати на посаду Великобурлуцького селищного голови

Постанова від 21 вересня 2020 року № 4 "Про реєстрацію кандидатів на посаду Великобурлуцького селищного голови Купянського району на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року"

Постанова від 25 вересня 2020 року № 6 " Про проведення жеребкування з виборів депутатів Великобурлуцької селищної ради Куп'янського району Харківської області

Постанова "Про скасування реєстрації кандидата в депутати Великобурлуцької селищної ради  Куп'янського району Харківської області

Постанова №9 від 08.10.2020 року " Про жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничих виборчих комісій"

Постанова № 10 від 08.10.2020 "Про затвердження тексту та кольору виборчих бюлетнів"

Роз'яснювальні плакати

Спеціальні (депозитні) рахунки територіальної виборчої комісії для внесення грошової застави на місцевих виборах

Постанова про утворення територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів Великобурлуцької селищної ради Куп'янського району Харківської області 25 жовтня 2020 року

Постанова №14 від 26 жовтня 2020р.

Постанова №15 від 28 жовтня 2020р.

Постанова №16 від 29 жовтня 2020р.

Постанова №17 від 29 жовтня 2020р.

Постанова №22 від 14 грудня 2020р.

Постанова №23 від 23 грудня 2020р.