ДОПОМОГА ПОРУЧ

З метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та захисту найбільш уразливих категорій населення громади від захворювань гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 Великобурлуцька селищна рада на офіційному сайті створила інформаційну платформу «Допомога поруч" На інформаційній платформі буде розміщуватися інформація в період карантину про роботу відділення соціальної допомоги вдома, потреби одиноких та одиноко проживаючих громадян в основних продуктах харчування для їх життєзабезпечення, засобах особистої гігієни, побутової хімії, транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги.

У відділенні соціальної допомоги вдома працює 15 соціальних робітників, які забезпечують надання соціальних послуг 123 самотнім громадянам похилого віку. При кожному відвідуванні підопічних соціальні робітники максимально закупають їм продукти харчування, а також проводять з ними інформаційно-роз'яснювальну роботу, щодо профілактики захворювань. Наші працівники щоденно знаходяться на зв'язку з людьми, яких обслуговують, щоранку телефонують їм щоб дізнатися про їх самопочуття та чи потрібна допомога.

З 03 квітня стартував спільний проєкт корпорації «АТБ» з Міністерством соціальної політики із забезпечення соціально незахищених людей продуктами харчування, завдяки якому 133 продуктових набора, починаючи з 10 квітня, будуть доставлені одинокими особами та особами, які одиноко проживають в нашій громаді. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше.

Звертаємо увагу, що у разі виявлення одиноких громадян похилого віку, які потребують допомоги або виникнення обставин, пов'язаних із життєдіяльністю громадян під час карантину потрібно телефонувати на номери телефонів «гарячих» телефонних ліній Великобурлуцької селищної ради: (05752) 5-20-06 ; (05752) 5-31-10

Відсьогодні ми вже почали роздачу продуктів харчування, наданих корпорацією «АТБ», для особливо вразливих у період епідемії та карантину людей. Так, безкоштовні пакунки доставляють одиноким людям похилого віку, які перебувають на соціальному обслуговуванні. Дякуючи поліцейським нашої громади, які запропонували свою допомогу, продуктові набори будуть оперативно доставлені стареньким людям в їхні домівки. Планується 10 квітні роздати близько 100 пакунків. Всі набори будуть доставлені одиноким людям під підпис та фотофіксацію. Щира вдячність корпорації «АТБ», яка відкликається, та надає допомогу найбільш потребуючим непрацездатним громадянам. Користуючись нагодою Великобурлуцька селищна рада, при доставці продуктових наборів, безкоштовно забезпечила захисними медичними масками старших людей, які перебувають на соціальному обслуговуванні.

13 квітня, відділення соціальної допомоги вдома завершило роздачу продуктових наборів своїм підопічним. 133 пакунки, наданих корпорацією «АТБ» були доставлені в домівки одиноким людям.