Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

До відома

До відома суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у галузі бджільництва!

Порядок реєстрації пасіки. Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки. Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

 

До уваги керівників сільгосппідприємств! 

На виконання листа Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації від 05.05.2021р. №08-34/05/844 у зв’язку з проведенням весняно-польових робіт, з метою організації протидії масовим пожежам, прохання дотримуватись вимог нормативних актів з пожежної безпеки під час виконання робіт, особливо щодо неприпустимості спалювання стерні та поживних рештків, забезпечити утримання в пожежному стані захисних лісових насаджень, сільгоспугідь.

Знижено ставку ПДВ для сільгоспвиробниківі

Головне управління ДПС у Харківській області  звертає увагу, що з 25 лютого 2021 року набули чинності норми Закону України від 17.12.2020 року № 1115 – ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» (далі – Закон № 1115). А застосовуються зазначені норми з  1 березня 2021 року.

Так, починаючи з 01 березня 2021 року, за ставкою ПДВ у розмірі 14 % оподатковуються операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України окремих видів сільськогосподарської продукції. Ця норма Закону № 1115 стосується такої продукції:

-         із продукції тваринництва – живих ВРХ ( код УКТ ЗЕД 0102), свиней (0103), овець (0104), а також  молока незбираного (0401). Виключення становлять операції з імпорту живих племінних чистопорідних тварин, племінних (генетичних) ресурсів, які звільнені від ПДВ, згідно з пунктом 197.18 статті 197 Податкового Кодексу;

-         із продукції рослинництва – пшениці і суміші пшениці і жита (1001), жита (1002), ячменю (1003), вівса (1004), кукурудзи (1005),соєвих бобів(1201), насіння льону (120400), свиріпи або ріпаку (1205), соняшнику (120600), а також насіння та плодів  інших олійних культур (1207) та цукровий буряк (121291).

 Більш детальні роз’яснення щодо особливостей застосування положень Податкового кодексу України з урахуванням змін, внесених Законом № 1115, надані ДПС України у листі № 5257/7/99-00-21-03-02-07 від 01.03.2021.

 

Застосування ПРРО і РРО є запорукою підвищення якості надання послуг і безперечного захисту прав споживачів

ГУ ДПС у Харківській області нагадує, що найкращим захистом від неякісної послуги завжди буде фіскальний чек, який фіксує дату придбання товару або надання послуги, її вартість та місце де така послуга надавалася. Крім того, у документі зазначено виконавця послуги або продавця товару.

Саме це і дає можливість споживачеві захистити свої права у разі не виконання або не належного виконання своїх обов`язків надавачем послуги або продавцем товару.

А отже, застосування ПРРО і РРО (у повсякденному вжитку - касові апарати) є запорукою підвищення якості надання послуг і безперечного захисту прав споживачів.

Щороку, 15 березня, під егідою ООН світова спільнота відзначає Всесвітній День захисту прав споживачів.

До міжнародного календаря він був внесений у 1983 році. Уперше основні права споживача сформулював американський президент Джон Кеннеді у щорічній промові перед Конгресом США у 1962 році.

Вони склали чотири основних права:

-    на безпеку товарів та послуг;

-    на інформацію;

-    на вибір;

-    бути вислуханим у суді у разі нехтування першими трьома правами.

До відома установ, організацій, підприємств агропромислового комплексу Великобурлуцької громади

 

Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації повідомляє про те, що Посольством України в Китайській Народній Республіці встановлено контакти з однією з найбільших у світі онлайн-платформ  «JD» (JD.com Jingdong Mall), основним видом діяльності якої є Інтернет-торгівля та електронна комерція. Компанія також є однією із найбільших платформ у китайському сегменті Інтернету за моделлю В2С. За об’ємом транзакцій посідає третє місце серед найбільших глобальних Інтернет-компаній, поступаючись лише Amazon та Alphabet. Кількість активних покупців, що користуються послугами компанії, перевищує 440 млн.

За результатами проведених переговорів досягнуто принципової домовленості про створення постійного українського Національного павільйону. Основними перевагами створення Національного павільйону є:

 • можливість відправлення експортерами своїх товарів одним спільним контейнером;
 • спрощені митні процедури;
 • наявність додаткових конкурентних переваг (коли при купівлі одного виду продукції клієнт також переглядає й інші товари, представлені у павільйоні);
 • можливість демонстрації туристичного потенціалу країни.

Вартість користування онлайн платформою для Національного павільйону складає 1000 дол. США на рік. За кожну продану одиницю товару китайській компанії необхідно сплатити комісію у розмірі від 2% до 8% його фактичної вартості, що включає також і рекламу в китайському Інтернет-середовищі.

Крім того, передбачено гарантійний внесок (єдиний для усього Національного павільйону, який залежить від типу товарів, що продаються), який є гарантією якості товарів та повертається у разі закриття павільйону. Такі умови дають можливість українським експортерам (якщо вони виступатимуть єдиним пулом) за відносно невеликі капіталовкладення вийти на місцевий ринок та розширити власні експортні можливості.

ЗАЯВА

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

проєкту документу державного планування Генерального плану смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області

 

 1. Замовник СЕО

Замовником проєкту документу державного планування є Великобурлуцька селищна громада Куп’янського району Харківської області. Юридична адреса: 62602, Харківська область, Куп’янський район, смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд. 40. Електронна адреса: velburselrada@gmail.com, тел. (5752) 5 31 10.

 1. Вид та основні цілі ДДП, його зв’язок з іншими документами державного планування

Генеральний план смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області визначаються: межі та територія населеного пункту; заходи з охорони навколишнього середовища; сучасний стан та перспективи господарського комплексу селища міського типу; прогноз чисельності населення; обсяги та розміщення нового житлового будівництва; інженерне обладнання території; інженерна підготовка та захист території; розвиток транспорту, вулично-дорожньої мережі; ефективна планувальна організація території населеного пункту, тощо.

Генеральний план розробляється на замовлення Великобурлуцької селищної ради Великобурлуцького району (Великобурлуцької селищної громади Куп’янського району) Харківської області з урахуванням рішень Схеми планування Харківської області, затвердженої рішенням III сесії VІ скликання Харківської обласної ради від 23.12.2010 №  30-VI, у відповідності до ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», Актуалізованого генерального плану, виконаного у  1979 році «Укргорстройпроектом» та на підставі завдання на проєктування, рішення Великобурлуцької селищної ради від 20.02.2019 № 313-7 13 сесії VII скликання «Про надання дозволу на розроблення генерального плану смт. Великий Бурлук Великобурлуцького району Харківської області».

3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедур оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Площа території смт. Великий Бурлук становить орієнтовно 639 га, проєктом ДДП заплановано збільшити площу на 140 га, проєктна площа населеного пункту становить 779  га.

Проєктом ДДП передбачається будівництво централізованої кільцевої мережі водопостачання на господарсько-питні та протипожежні потреби селища. Джерелом водопостачання Генеральним планом прийняті дві існуючі водні свердловини, одна з яких потребує відновлення. Впровадження планованої діяльності по відновленню водозабірної свердловини та по будівництву трубопроводів для транспортування води може мати значний вплив на довкілля (пункти 3, 10 частина 3 статті  3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»).

Генеральним планом передбачається каналізування всіх будинків громадського та культурно-побутового призначення, а також будівництво очисних споруд побутової каналізації. Впровадження господарська діяльність, що призводить до скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти, впровадження планованої діяльності з прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду може мати значний вплив на довкілля (пункти 10, 13 частина 3 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»).

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної пунктом 13 частини третьої статті третьої. Така планована діяльність підлягає оцінці впливу на довкілля до прийняття рішення про провадження планованої діяльності.

4. Розгляд ймовірних екологічних наслідків

Основні ймовірні екологічні наслідки, що пов’язаних з реалізацією Генерального плану смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області, наступні:

а) для довкілля:

 1. Атмосферне повітря – можливе забруднення від стаціонарних джерел (виробничі та сільськогосподарські підприємства) та пересувних джерел (автомобільний транспорт). З метою покращення стану атмосферного повітря ДДП передбачається збільшення зелених насаджень загального користування на території селища, в тому числі озеленення зовнішніх доріг та санітарно-захисних зон;
 2. Ґрунти – можливе забруднення, засмічення та порушення ґрунтів від неочищених поверхневих стічних вод, що відводяться з території населеного пункту. ДДП передбачається влаштування очисних споруд каналізації для громадської забудови, що дозволить знизити рівень забруднення ґрунтів;
 3. Поводження з відходами – можливе забруднення і засмічення ґрунтів, в зв’язку з незадовільним рівнем вивезення ТПВ, з незадовільною організацією очистки по збору та своєчасному видаленню відходів. Проєктом ДДП передбачається відведення спеціально обладнаних місць та встановлення контейнерів на асфальтових або бетонних майданчиках, організація централізованої планово-регулярної системи санітарного очищення селища;
 4. Водні ресурси – можливе забруднення від неочищених стічних вод з території населеного пункту. Проєктом ДДП передбачається влаштування каналізаційної мережі та будівництво очисних споруд, що дозволить знизити ризик забруднення водних об’єктів;
 5. Здоров’я населення – санітарно-епідеміологічне навантаження на здоров’я населення не очікується, можливі тимчасові незручності при проведенні підготовчих та будівельних робіт. Проєктом ДДП передбачається ведення забудови згідно з наміченою документацією, функціональним зонуванням, встановлення та організація санітарно-захисних зон до житлової забудови, що забезпечить сприятливі санітарно-гігієнічні умови;

б) для територій з природоохоронним статусом – в зв’язку з відсутністю на території проєктування об’єктів природно-заповідного фонду, проєктні рішення ДДП не  мають впливу на території з природоохоронним статусом;

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – зважаючи на географічне положення території, на якій заплановано реалізація рішень ДДП транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі здоров’я населення, відсутні та не  очікуються.

 

5. Виправданні альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено

З метою розгляду альтернативних проєктних рішень та їх екологічних наслідків під час здійснення стратегічної екологічної оцінки ДДП Генерального плану смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області, передбачається розглянути «Нульовий сценарій», без впровадження проектних змін.

Альтернатива 1: «Нульовий сценарій» – тобто опис, прогнозування та оцінка ситуації у випадку незатвердження зазначеного документа державного планування.

Такий сценарій також буде розглянуто в рамках стратегічної екологічної оцінки. Оцінка вказаних альтернативних варіантів буде відображена у звіті про стратегічну екологічну оцінку.

 

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки

Для розробки стратегічної екологічної оцінки передбачається:

 • Проведення аналізу існуючих матеріалів щодо стану довкілля (доповідь про стан довкілля, дані моніторингу стану довкілля, статистичні дані та таке інше);
 • Лабораторні дослідження стану довкілля та їх аналіз (у разі необхідності);
 • Проведення незалежний експертних оцінювань та наукових досліджень (у разі необхідності).

7. Заходи, які передбачаються розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування

Під час здійснення стратегічної екологічної оцінки передбачається розгляд заходів із запобігання зменшення та пом’якшення негативних наслідків для довкілля, що передбаченні діючим законодавством та нормативно-правовими актами.

Генеральним планом смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області передбачені заходи, для здійснення моніторингу наслідків виконання ДДП для довкілля, у  тому числі для здоров’я населення:

-           збільшення зелених насаджень загального користування на території селища;

-           покращення дорожнього покриття;

-           забезпечення відведення та очищення поверхневих стічних вод;

-           поточний догляд за зеленими насадженнями загального користування;

-           визначити зони санітарної охорони для всіх об’єктів водопостачання та дотримуватися режиму їх використання;

-           інженерний благоустрій селища;

-           облаштувати спеціально обладнані майданчики для розміщення контейнерів для тимчасового зберігання ТПВ;

-           встановлення та організація санітарно-захисних зон та інше.

 

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку

Стратегічна екологічна оцінка буде виконана відповідно до Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», частини 4 статті 2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у розділі «Охорона навколишнього природного середовища», що розробляється у складі проєкту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, в обсягах визначених вимогами статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

 

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки подання

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування – Генерального плану смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області, подаються до Великобурлуцької селищної громади, за адресою: 62602, Харківська область, Куп’янський район, смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, буд. 40. На електронну адресу: velburselrada@gmail.com з  темою листа «До  заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки».

Строк подання зауважень та пропозицій 15 діб з дня оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області (відповідно до пунктів 5, 6 статті  10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого терміну, не розглядаються.

 

Великобурлуцький

селищний голова                                                                             Віктор ТЕРЕЩЕНКО

 

 

Щодо відеоконференції з питань врегулювання взаємодії пасічників,

аграріїв та органів місцевого самоврядування під час обробки

полів та запобігання отруєння

Великобурлуцький районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує громадські організації бджолярів, суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом, здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур про те, що Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області планує провести у березні місяці 2021 року відеоконференцію з питань врегулювання взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевого самоврядування під час обробки полів та запобігання отруєння бджіл.

Місце  проведення заходу  за адресою: вулиця Транспортна, 44, селище міського типу Великий Бурлук , Великобурлуцький районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, дата та час проведення відеоконференції, буде  повідомлено додатково.

 

 

До відома мешканців Великобурлуцької громади! Відділ благоустрою та комунальної власності Великобурлуцької селищної ради інформує:

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка:

1. Сирени та переривчасті гудки підприємств та транспортних засобів - це сигнал “Увага всім”. Негайно ввімкніть радіоприймач або телевізор. Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій, не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв'язку з вами.

2. Попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.

3. Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї.

4. Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть усе у валізу. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті.

5. Від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ.

6. Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть на верхні полиці.

7. Переженіть худобу, яка є у вашому господарстві, на підвищену місцевість.

Дії в зоні раптового затоплення під час повені, паводка:

1.Зберігайте спокій, уникайте паніки.

2. Швидко зберіть необхідні документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі.

3. Надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку. Вони підлягають евакуації в першу чергу.

4. По можливості негайно залишіть зону затоплення.

5. Перед виходом з будинку вимкніть електрику та газ, загасіть вогонь у грубах. Зачиніть вікна та двері, якщо є час - закрийте вікна та двері першого поверху дошками (щитами).

6. Відчиніть хлів - дайте худобі можливість рятуватися.

7. Підніміться на верхні поверхи. Якщо будинок одноповерховий - займіть горішні приміщення.

8. До прибуття допомоги залишайтеся на верхніх поверхах, дахах, деревах чи інших підвищеннях, сигналізуйте рятівникам, щоб вони мали змогу швидко вас знайти.

9. Перевірте чи немає поблизу постраждалих, надайте їм, по можливості, допомогу.

10. Потрапивши у воду, зніміть з себе важкий одяг і взуття, відшукайте поблизу предмети, якими можна скористатися до одержання допомоги.

11. Не переповнюйте рятувальні засоби (катери, човни, плоти тощо).

 

Дії після повені, паводка:

1. Переконайтесь, що ваше житло не отримало внаслідок повені ніяких ушкоджень та не загрожує заваленням, відсутні провалини в будинку і навколо нього, не розбите скло і немає небезпечних уламків та сміття.

2. Не користуйтесь електромережею до повного осушення будинку.

3. Обов'язково кип'ятіть питну воду, особливо з джерел водопостачання, які були підтоплені.

4. Просушіть будинок, проведіть ретельне очищення та дезинфекцію забрудненого посуду і домашніх речей та прилеглої до будинку території.

5. Електроприладами можна користуватися тільки після їх ретельного просушування.

6. Заборонено вживати продукти, які були підтоплені водою під час повені. Позбавтеся від них та від консервації, що була затоплена водою і отримала ушкодження.

7. Все майно, що було затопленим, підлягає дезинфекції.

8. Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування адреси організацій, що відповідають за надання допомоги потерпілому населенню.

 

До відома установ, організацій, підприємств агропромислового комплексу Великобурлуцької громади

 

16-18 березня 2021 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ) відбудеться комплекс виставкових заходів. Про це інформує Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

Виставка «Промисловий холод» - щорічна зустріч виробників, постачальників та споживачів холодильного обладнання та технологій, головне джерело достовірної та оперативної інформації щодо стану галузі та інновацій.

Виставка «Сховища фруктів, овочів, ягід» - це виставка обладнання і технології для зберігання, післязбиральної та передпродажної підготовки врожаю, яка призначена саме для виробників сільськогосподарської продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід та грибів, власників аграрних підприємств, фермерських і тепличних господарств, комерційні сади, ягідники, виноградники.

Детальну інформацію щодо виставок можна отримати у оргкомітеті за тел.: (044) 461-92-01, або e-mail:mikhailova@eindex.kiev.ua

 

 

Головнe управління ДПС у Харківській області інформує!!! Більше актуальної та оперативної інформації про податки можна дізнатись за посиланнями!

 Фейсбук Державна податкова служба України

https://www.facebook.com/TaxUkraine

 Telegram-канал Державна податкова служба України

https://t.me/tax_gov_ua

 Фейсбук Головного управління ДПС у Харківській області

https://www.facebook.com/tax.kharkiv/

 Инстаграм Головного управління ДПС у Харківській області

https://instagram.com/tax_service_kharkiv?igshid=1xds1xww4cz3w

 Telegram-канал Головного управління ДПС у Харківській області

https://t.me/tax_service_kharkiv

 Ютуб канал Головного управління ДПС у Харківській області

https://youtube.com/channel/UCGy-uqZFkX1eHcHGZBL5VOQ

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

https://t.me/infoTAXbot

 

До уваги сільгосптоваровиробників!

       Торгово-промислова палата України повідомляє, що аграрії, врожаї яких постраждали внаслідок несприятливих погодних умов, мають можливість підтвердити істотні зміни обставин умов договорів, які сільгоспотваровиробники уклали з контрагентами під урожай 2020 року. Для цього потрібно звернутися до Торгово-промислової палати України за телефоном: 0676240976 або на електронну адресу: nla-law@ucci.opg.ua

 

 

Роз'яснення Міжрегіонального управління НАДС у Харківській та Сумській областях щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування особою, яка досягла 65-річного віку

 

Законом України від 16 грудня 2020 року №1086-IX «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі» внесено зміни до статті 118 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

         Відповідно до внесених змін, розширено перелік посад в органах місцевого самоврядування, на яких не поширюється обмеження щодо граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, а саме на посадових осіб, які затверджуються на посади відповідною радою. До таких посад, зокрема віднесено посади заступників сільського, селищного, міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради, старости.

         Окрім того, термін перебування на службі в органах місцевого самоврядування може бути продовжено, але не більш як на 5 років за рішенням сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради. Рішення про продовження строку перебування на службі в органах місцевого самоврядування  приймається головою відповідної ради щороку, але не більше як до досягнення посадовою особою місцевого самоврядування 70-річного віку.

         З огляду на наведене, у разі досягнення посадовою особою місцевого самоврядування 65-річного віку, голова відповідної ради приймає рішення про звільнення такої особи із займаної посади в зв’язку із досягненням граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (на підставі абзацу шостого частини першої статті 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування») або рішення про продовження строку перебування на службі на один рік (на підставі частини другої статті 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»).

         Голова відповідної ради може приймати одне з зазначених вище рішень щороку до досягнення цією посадовою особою 70-и річного віку, особа підлягає звільненню з посади на підставі абзацу шостого частини першої статті 20 Закону.

    Відповідно до частини першої статті 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» встановлено обмеження у вигляді граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування, який становить 65 років.

      Підставою припинення служби в органах місцевого самоврядування є факт досягнення посадовою особою місцевого самоврядування граничного віку.

         Враховуючи наведене, на осіб, які досягли 65 року та були звільнені із займаної посади до моменту набрання чинності Законом України від 16 грудня 2020 року №1086-IX «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі», право на продовження служби в органах місцевого самоврядування не поширюється.

         Частина третя статті 18 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» передбачає, що після досягнення граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування посадові особи місцевого самоврядування за рішенням відповідного голови можуть бути залишені на посадах радників чи консультантів (патронатна служба), якщо такі посади передбачені  штатним розписом, на умовах строкового трудового договору.

 

До уваги керівників підприємств та установ агропромислового комплексу Великобурлуцької територіальної громади!

        Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації доводить до відома інформацію про те, що у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні, пов’язаною з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та введеними карантинними обмеженнями, терміни проведення виставково-ярмаркових заходів у 2021 році можуть змінюватись. Для уточнення необхідної інформації рекомендують звертатися до організаторів заходів.

      На офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у рубриці «Розвиток експорту» опублікована основна частина «Переліку заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2021 році» та «Переліку виставок і ярмарків за кордоном у 2021 році».

 

Повідомлення про перехід права власності від держави до
Великобурлуцької територіальної громади на земельні ділянки

Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області № 5058-СГ від 14.06.2019 року «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність», та акта приймання-передачі від 03.10.2019 року та на виконання вимог ст.1481 Земельного кодексу України, повідомляємо про перехід права власності від держави до Великобурлуцької територіальної громади на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Великобурлуцького району в адміністративних межах Великобурлуцької та Гнилицької Першої територіальних громад, що об’єднались, згідно додатку.

 Бренд України «Ukraine Now»

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 10 травня 2018 р. № 416
Київ

Деякі питання форми знака (бренда) України

З метою популяризації України у світі, сприяння інтеграції до світового інформаційного простору, підвищення рівня загальної обізнаності міжнародної спільноти про Україну та її окремі регіони Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити форму знака (бренда) України, що додається.

2. Міністерству інформаційної політики:

здійснити державну реєстрацію знака (бренда) України в установленому порядку;

розробити та затвердити технічний стандарт (брендбук) на основі затвердженої цією постановою форми знака (бренда) України.

3. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади використовувати затверджену цією постановою форму знака (бренда) України відповідно до технічного стандарту (брендбуку).

Рекомендувати іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності використовувати затверджену цією постановою форму знака (бренда) України відповідно до технічного стандарту (брендбуку).

 

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) повідомляє.

Відповідно до пункту 9 підрозділу б розділу XX «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Значення коефіцієнта Індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2019 рік становить 1,0.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти Індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік - 1,703, 1997 рік - 1,059, 1998 рік - 1,006, 1999 рік - 1,127, 2000 рік - 1,182, 2001 рік - 1,02, 2005 рік - 1,035, 2007 рік - 1,028, 2008 рік - 1,152, 2009 рік - 1,059, 2010 рік - 1,0, 2011 рік - 1,0, 2012 рік - 1,0, 2013 рік - 1,0, 2014 рік - 1,249, 2015 рік - 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік - для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) - 1,0, для земель несільськогосподарського призначення - 1,06, 2017 рік - 1,0, 2018 рік - 1,0.

Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 286.2 статті 286 Кодексу платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Крім того, зазначаємо, що абзацом другим, пункту 2і Методики нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 1995 року №213, абзацом другим пункту 8 Методики нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1278, абзацом другим пункту 4 Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 831, передбачено, що у разі подання заяви в електронній формі витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки або мотивована відмова у наданні такого витягу видаються в електронній формі технічними засобами телекомунікацій з накладенням кваліфікованого електронного підпису, а за бажанням заявника можуть також надаватися у паперовому вигляді.

Заява Івченко Л.П. щодо участі в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача Канівцевським сільським клубом

Заява Ніконенко М.І. щодо участі в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача КЗ "Великобурлуцька бібілотека для дітей Великобурлуцької селищної ради"

Заява Фендрикової Г.І. щодо участі в конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача КЗ "Великобурлуцька публічна бібліотека об'єднаної територіальної громади Великобурлуцької селищної ради"

 

 

 

 

 

 
18 Лютого, 2021 р., 12:56
З лютого 2020 року розпочав роботу Портал управління знаннями НАДС. Завдяки чому публічні службовці отримали можливість покращувати знання вдома чи, навіть, під час обідньої перерви. Адже відтепер їхати кудись на навчання не потрібно. Все це можна робити онлайн.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора