Щодо відеоконференції з питань врегулювання взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевого самоврядування під час обробки полів та запобігання отруєння

Дата: 12.04.2021 16:18

Великобурлуцький районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує громадські організації бджолярів, суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом, здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур про те, що Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області планує провести у березні місяці 2021 року відеоконференцію з питань врегулювання взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевого самоврядування під час обробки полів та запобігання отруєння бджіл.

Місце  проведення заходу  за адресою: вулиця Транспортна, 44, селище міського типу Великий Бурлук , Великобурлуцький районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, дата та час проведення відеоконференції, буде  повідомлено додатково.