Забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю

Відділом соціального захисту населення Великобурлуцької селищної ради здійснюється прийом документів для забезпечення технічними засобами реабілітації окремих категорій населення. Призначення користувачам технічних засобів реабілітації проводиться на підставі рекомендацій, зазначених в індивідуальній програмі реабілітації, або висновку лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу, або рішенні військово-лікарської комісії згідно наказу Міністерства соціальної політики України від 17 березня 2021 року №134. Визначення виду ТЗР для компетенції втраченої функції виходячи з установленого ступеня обмежень життєдіяльності особи з інвалідністю має проводитись фахівцями МСЕК та /або ЛКК згідно наказу Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 20 листопада 2020 року №774/2691 «Про затвердження Переліку діагнозів відповідно до найменування технічних та інших засобів реабілітації згідно з Міжнародною статистичною класифікацією хворобі та споріднених проблем охорони здоров’я».

Прийом документів здійснюється за адресою: смт Великий Бурлук, вул. Паркова 2а, 1 поверх, каб.№4. За додатковою інформацією звертатися за тел.5-20-02.