Новини Великобурлуцької селищної ради

06 Вересня, 2017 р., 13:49
02 вересня 2017 року пройшло свято в гарному селі Михайлівка.
05 Вересня, 2017 р., 11:04
19 серпня 2017 року в смт. Великий Бурлук відбулося справжнє свято – із гостями, привітаннями, подарунками, різноманітними атракціонами, пригощаннями та, звичайно, святковим концертом. А святкували тоді – День  територіальної громади та 345-у річницю смт. Великий Бурлук.
20 Липня, 2017 р., 10:18
Суботній день 15 липня видався напрочуд, сонячним і теплим. Саме в цей день зустрічали Манцівчани односельців і своїх гостей у День села.
20 Липня, 2017 р., 09:33
Проблема доріг хвилювала людей завжди, а сучасні дороги – це, взагалі, головний біль і для водіїв, і для пішоходів. Кожен з нас мріє швидко та комфортно доїхати до місця призначення, але як це можливо, коли на наших дорогах  «то яма, то канава»?
29 Червня, 2017 р., 11:51
У червні поточного 2017 року на замовлення Великобурлуцької селищної ради за кошти місцевого бюджету був проведений капітальний ремонт твердого покриття частини вилиці Сонячна на перехрестя вулиць Сонячна та Центральна в смт Великий Бурлук. На площі 2800 м2 булу проведено зрізання зруйнованого шару асфальтобетонної суміші та улаштування нового суцільного шару твердого покриття. Зрізану, подрібнену, суміш у кількості 160 тонн було застосовано для улаштування вирівнюючого шару по вулиці Молодіжна, яка до цього часу не мала твердого покриття.
29 Червня, 2017 р., 10:40
23 червня 2017 року в Великобурлуцькому краєзнавчому музеї відбулась виставка робіт талановитої людини, "Народного умільця" Великобурлуччини Зленко Ганни Петрівни. Всі її роботи, то витвори мистецтва, які несуть красу та ніжність в людські серця.
19 Червня, 2017 р., 13:49
15 червня 2017 року під патронатом Великобурлуцького селищного голови Терещенка Віктора Миколайовича відбулася поїздка дітей територіальної громади в Харків. За програмою поїздки діти відвідали музей історії та залізничної техніки Південної залізниці загальною площею просто неба понад 1000 м2, дитячу залізницю "Мала Південна" та побували в кафе «Локомотив», де офіціантів замінили паровози, які доставляють замовлення до кожного столика.
31 Травня, 2017 р., 08:23
30 травня 2017 року відбулася урочиста зустріч Великобурлуцького селищного голови з талановитою та обдарованою молоддю територіальної громади.
15 Травня, 2017 р., 08:13
13 травня 2017 року у Великому Бурлуку пройшла урочиста церемонія підняття двох прапорів: ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ПРАПОРА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ.
28 Квітня, 2017 р., 13:42
Наразі в смт. Великий Бурлук по вулиці Центральна тривають роботи з ямкового ремонту.