Вітання до Всеукраїнського дня дошкілля

Дата: 26.09.2021 08:00

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів освіти Великобурлуцької  громади! Вітаю вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, людяністю.

Наші вихователі – чуйні і щирі, розумні і творчі, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.

Щира подяка всім вам за щоденну самовіддачу, любов і турботу про підростаюче покоління, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Міцного здоров’я вам, щастя, миру, злагоди, добра та натхнення!

Великобурлуцький селищний голова                                   Віктор ТЕРЕЩЕНКО