Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звернення начальника Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктора Терещенка до жителів громади з нагоди Дня вшанування жертв Голодоморів

Дата: 22.11.2025 08:30
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

Шановні жителі громади!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять мільйонів невинно убієнних наших співвітчизників, які загинули під час Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2025 році цей День пам’яті припадає на 22 листопада – день, коли кожен з нас має зупинитися, схилити голову та згадати мільйони українців, убитих голодом тоталітарним сталінським режимом.

Голодомор був злочином геноциду, спрямованим на знищення українців як нації. Комуністичний тоталітарний режим застосував проти нашого народу насильницькі хлібозаготівлі, конфіскацію всіх запасів, блокаду цілих сіл, заборону виїзду та репресії – створивши умови, несумісні з життям.

Сьогодні, через дев’ять десятиліть, ми знову бачимо, як росія – спадкоємиця радянського терору – чинить  злочини проти українців, застосовуючи ті самі методи геноциду: масові вбивства, бомбардування цивільних, депортації, катування та спроби знищити нашу національну ідентичність.

Пам’ять про Голодомор сьогодні – це наш внутрішній обов’язок і водночас сила, яка мобілізує нас до боротьби за свободу і незалежність.

Закликаю всіх жителів громади 22 листопада о 16:00 долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та вшанувати пам’ять жертв геноциду, а з настанням темряви запалити Свічку пам’яті у вікні – як символ нашої скорботи, пам’яті та віри у майбутнє.

Де б ви не були – запаліть Свічку пам’яті!

Колись українці не змогли вистояти у боротьбі проти більшовицької агресії, і це призвело до страшних трагедій нашого народу.

Сьогодні ми не маємо права повторити помилку минулого – адже наші захисники стоять проти того самого зла, яке колись організувало Голодомор. Вірю, що український народ вистоїть, збереже себе, свою свободу, свою землю і свою державу.

Пам’ять про невинно убієнних хай стане нашою силою в боротьбі за перемогу та мирне майбутнє.

Вічна пам’ять жертвам Голодомору.

Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.