Великобурлуцька громада
Харківська область, Куп’янський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Ворог продовжує обстрілювати цивільну інфраструктуру у прифронтових містах та селищах», - Олег Синєгубов

Дата: 01.10.2025 08:18
Кількість переглядів: 116

 

«Ворог продовжує обстрілювати цивільну інфраструктуру у прифронтових містах та селищах», - Олег Синєгубов

Про це начальник Харківської ОВА розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Найважчими залишаються Куп’янський та Ізюмський напрямки. Сьогодні вранці окупанти ударом FPV-дрону вбили чоловіка в Кіндрашівській громаді.

За добу з Борівського та Куп’янського напрямків вдалося евакуювали 153 людини, серед них – 26 дітей із Шевченківської громади. Загалом на цьому напрямку ще перебуває близько 4400 людей, зокрема у Куп’янську залишаються 758 жителів.

«У надважких умовах продовжуємо контролювати гуманітарну ситуацію на Куп’янському напрямку, де ворог знищив усю критичну інфраструктуру. Намагаємося відновлювати пошкоджене та доставляти гуманітарну допомогу. Об’єднані сили оборони роблять усе можливе, щоб зупинити ворога, який намагається прорватися до Куп’янська. Просувань противника там немає», - зазначив Олег Синєгубов.

Підготовка до опалювального сезону триває за планом. Минулого тижня Уряд виділив 840 мільйонів гривень на захист енергооб’єктів Харківщини. Для того, щоб область пройшла опалювальний сезон стабільно виконуються усі роботи.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних