Як отримати дублікат рахунку за технічне обслуговування газопроводів у багатоповерхівці?

Дата: 15.10.2024 09:52

У вересні, мешканці багатоповерхівок, де у відповідності до вимог законодавства, було проведене технічне обслуговування газопроводів спільної власності отримали рахунки за виконані роботи.

Якщо рахунок з якихось причин було втрачено споживачем, замовити копію квитанції можна у всіх центрах обслуговування клієнтів під час прийому або звернувшись на електронну пошту.

Електронні адреси центрів обслуговування клієнтів розміщені на сайті Харківської філії «Газмережі» за посиланням https://kh.grmu.com.ua/contacts/

Способи оплати за технічне обслуговування:

1. У застосунку Ощад та Приват 24 перейти у розділи «Комунальні платежі» та обрати для оплати: ТОВ «Газорозподільні мережі України Харківська область за Технічне обслуговування ВБСГ.

2.    На платіжній платформі EasyPay обрати Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» за технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку.

Для швидкого пошуку на платформі можна скористатись кодом ЄДРПОУ Харківської філії «Газмережі» 45051254.

3. Через каси Ощадбанку, Приватбанку, відділень Укрпошти.

Роботи з технічного обслуговування газопроводів проводяться у відповідності до вимог діючого законодавства і спрямовані на створення умов для безаварійного функціонування газових комунікацій житлових будинків українців та безпеку мешканців домоволодінь.