В Україні офіційно стартувала програма «Національний кешбек»

Дата: 14.10.2024 14:49

Ініційована Президентом України програма «Національний кешбек» покликана стимулювати споживчий попит на українські товари та надати фінансову підтримку громадянам.

У межах програми передбачено повернення 10% від вартості придбаних товарів українського виробництва. За результатами бета-тестування, що розпочалося на початку вересня, за програмою «Національний кешбек»:

⁃ випущено понад 2 мільйони банківських карток;

⁃ понад 1 мільйон українців вже побачили кешбек у додатку «Дія»;

⁃ українці накопичили 73,2 мільйони гривень кешбеку.

Більшість торговельних мереж активно долучаються до програми, маркуючи товари та розміщуючи інформаційні матеріали в торгових залах. Якщо ви ще не встигли доєднатися до програми, але маєте бажання — як це зробити, читайте тут

Якщо ви український виробник і бажаєте, щоб за ваш товар українцям нараховувався кешбек, приєднуйтеся до програми: https://t.me/zroblenoinua/205.
Детальніше про програму «Національний кешбек», читайте за посиланням