У Куп’янській громаді відновлено газопостачання до двох сіл

Дата: 19.04.2024 12:17

Наразі газова інфраструктура Куп’янської громади зазнає найбільше руйнувань внаслідок бойових дій на території Харківської області. Не зважаючи на це, природний газ продовжує надходити до будинків споживачів. Щодня куп’янські газовики Харківської філії «Газмережі» локалізовують аварійні ситуації на обстріляних ворогом газопроводах та ремонтують перебиті газопроводи.

Так, 18 квітня, вдалось відновити подачу газу ще у два села Куп’янщини. Напередодні люди залишились без газу через обстріл ворогом одного з розподільних газопроводів, що забезпечує доставку газу споживачам. Ремонт пошкодженої мережі тривав кілька годин.

Лише з початку цього тижня у Куп’янській громаді ліквідовано наслідки дев’яти прильотів по газопроводам.