Великобурлуцька військова селищна адміністрація звертається до жителів Великобурлуцької територіальної громади

Дата: 15.04.2024 10:37

Пожежі внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях стали свого роду катастрофою.
У більшості випадків причина виникнення пожеж в екосистемах – сама людина. Мешканці нашої громади не є виключенням.

Закликаємо суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не провокувати виникнення пожеж в екосистемах, берегти унікальну флору і фауну нашого краю, які і без того зазнають негативних наслідків від обстрілів з боку країни-агресорки!

• не спалюйте суху траву або листя на присадибних ділянках, це може перерости у неконтрольоване горіння!
  • не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями!
  • не розкидайте недопалки та сірники на суху підстилку!
  • якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, звалищах – негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що тільки дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Нагадуємо, що за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, а також спалювання стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення передбачена відповідальність згідно чинного законодавства. Розмір штрафу від 3060 до 6120 грн, зазначають у Куп’янському РУ ГУ ДСНС України в Харківській області.