На Харківщині стартував обласний молодіжний конкурс «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію – 2024

Дата: 09.04.2024 09:55

Метою конкурсу є популяризація туристичного потенціалу Харківщини та залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю.

Захід проводиться вчетверте за ініціативи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з КУ «Харківський обласний центр молоді» і закладами вищої освіти Харківської області, які входять до Міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму», та за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації.

Цьогоріч, зважаючи на безпекову ситуацію і повномасштабну війну в Україні, його переформатовано саме в онлайн-формат.

Конкурс орієнтований на широкий загал та, зокрема:

- студентів, які навчаються у закладах вищої освіти І–ІV рівнів акредитації Харківщини незалежно від форм власності та підпорядкування;

- школярів віком від 14 років;

- відвідувачів молодіжних хабів;

- ініціативну молодь територіальних громадах Харківської області;

- працівників галузей «Туризм», «Культура», «Мистецтво»;

- інших зацікавлених осіб.

Географія конкурсу: Харківська область та місто Харків.

З умовами конкурсу можна ознайомитись у Положенні про проведення обласного молодіжного конкурсу «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію.

Заявка на участь у конкурсі подається віртуально за посиланням до 5 травня 2024 р. включно.

Дізнатися про захід більше можна тут.