У загальнонаціональну хвилину мовчання вшановуємо пам’ять загиблих земляків нашої громади

Дата: 12.03.2024 10:42

Життя Володимира Третяка відібрав російський обстріл селища Великий Бурлук, що у Купʼянському районі на Харківщині. 14 лютого 2024 року ворог атакував житловий будинок у селищі ракетами С-300. Мама і вітчим чоловіка потрапили до лікарні.

Володимиру був 41 рік. Родом із міста Купʼянськ Харківської області. Ще коли був дитиною родина переїхала у Великий Бурлук. Деякий час Володимир жив і працював у Чугуєві. Був мельником на тамтешньому млині.

Останні два роки мешкав з матірʼю та вітчимом у Великих Бурлуках. Рідний батько чоловіка помер у 2016-му.

«Син був у мене дуже добрий, щедрий, позитивний. Мав багато товаришів, любив людей, відгукувався на кожен людський біль... І колеги, і вчителі, і друзі згадують про нього, як про хорошу людину», – розповіла мама Ніна.

У Володимира Третяка залишилися мама, вітчим, син і дві сестри.