У Куп’янському районі відновлена робота розподільного газопроводу

Дата: 06.03.2024 09:15

Куп’янські газовики Харківської філії «Газмережі» відновили роботу пошкодженого росіянами розподільного газопроводу середнього тиску. Чергові обстріли окупантом цивільних інфраструктурних об’єктів залишили без енергоносія у будинках мешканців 4 сіл Куп’янського району.

Ремонти перебитої мережі виконувались в умовах постійних обстрілів громади та необхідності локалізовувати аварійні ситуації у житлових будинках, які потрапляють під удари росіян щодня. Наразі подача газу через обстріляний газопровід відновлена до понад 350 осель чотирьох сіл. Ремонтні роботи завершені.

Протягом останніх днів у Куп’янській громаді локалізовано 8 аварійних ситуацій на газогонах через агресію рф. Ворожих ударів зазнали газопроводи багатоквартирних та приватних будинків, розподільні газові мережі низького та середнього тиску до п’яти населених пунктів. Частина відновлювальних робіт виконана без припинення газопостачання споживачам.