Шановні споживачі електроенергії!

Дата: 22.02.2024 09:47

Просимо Вас не допускати фактів пошкодження або крадіжок електрообладнання. В-Бурлуцький РЕМ АТ «Харківобленерго» застерігає - пошкодження виводять з ладу обладнання і призводять до відключень від електропостачання іноді цілих населених пунктів. Не зважаючи на проведення бойових дій, персонал РЕМ прикладає макимум зусиль для забазпечення споживачів електричною енергією, а ліквідації наслідків протиправних дій часто вимагає залучення чималих ресурсів, і в результаті знеструмлені об'єкти надовго залишаються без електрики. Найсерйознішим є те, що від цього можуть постраждати і самі люди. Адже при самостійних роботах в охоронних зонах ПЛ та ТП, при спробах розкрадання обладнання не рідкісними є випадки ураження електричним струмом. В-Бурлуцький РЕМ АТ «Харківобленерго» просить мешканців району бути пильними і повідомляти про сторонніх людей, які втручаються в роботу енергетичних об'єктів. За необхідності виконання робіт з обрізання гілок або дерев, а також для проведення робіт в охоронних зонах повітряних ліній електропередач та підстанцій, звертайтеся до РЕМ для організації безпечного проведення таких робіт. Про відомі факти пошкоджень, розкрадань а також виявлення  відкритих дверей трансформаторних підстанцій або обірваних дротів, повідомляйте, будь ласка, за телефоном 5-32-22, 5-36-84 або телефонами колцентру АТ «Харківобленерго» 067-23-40-413, 063-05-40-413, 050-05-40-413, 057-34-24-413. Пам'ятайте, що від нашої спільної пильності безпосередньо залежить надійність електропостачання.

Адміністрація В-Бурлуцького РЕМ.