ДЕКЛАРУВАННЯ 2024

Дата: 22.02.2024 09:39

Великобурлуцька державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Харківській області нагадує. З початку 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.

Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація):

Для подання декларації про майновий стан і доходи в Україні є кілька способів:
1.    Особисто або через уповноваженого суб’єкта за місцем реєстрації в податковому органі: Ви можете відвідати податковий орган особисто або надіслати уповноважену особу для подання декларації.
2.    Поштою: Відправте лист з повідомленням про отримання та описом вкладення. Ви можете відправити декларацію поштою на вказану адресу.
3.    В електронній формі онлайн:

Зареєструйтеся на сайті Державної податкової служби.
Використовуйте Дія.Підпис, файловий або апаратний ключ для ідентифікації.
Перейдіть на сайт Дія та оберіть банк для ідентифікації.
Поверніться до особистого кабінету та перейдіть у розділ "Електронний кабінет для громадян". Граничні строки подання декларації:
фізичні особи – підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування), фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, та громадяни – до 01 травня року, наступного за звітним;

За потреби звертатися за телефонами :(05752)53994 , (057 2) 94-39-68
Не забудьте вчасно подати декларацію та дотримуватися вимог законодавства.