ЗВІТ про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування закладів освіти Великобурлуцької селищної ради

Дата: 20.02.2024 10:08

Організатор громадського обговорення: Великобурлуцька селищна військова адміністрація Куп’янського району Харківської області.

Зміст питання , що виносилось на громадське обговорення: Перейменування закладів освіти Великобурлуцької селищної ради

•  Комунального закладу «Шипуватський ліцей ім.Героя Радянського Союзу І.М.Заболотного Великобурлуцької селищної ради» на Комунальний заклад «Шипуватський ліцей Великобурлуцької селищної ради»
  • Комунального закладу «Григорівський ліцей ім. Героя Радянського Союзу імені І.Г. Кисельова Великобурлуцької селищної ради» на Комунальний заклад «Григорівський ліцей Великобурлуцької селищної ради».

Форма проведення обговорення: електронні консультації з громадськістю.

Правові підстави: Закони України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», «Про повну загальну середню освіту», постанова Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р.  № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», розпорядження начальника Великобурлуцької селищної військової адміністрації від 20.12.2023 №568 ОД «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування закладів освіти Великобурлуцької селищної ради»

Терміни проведення громадського обговорення: Громадське обговорення тривало з 21 грудня 2023 року  по 19 лютого 2024 року (включно).

Аналіз пропозицій у розрізі закладів освіти:

В обговоренні взяли участь працівники закладів загальної середньої освіти громади, батьківськи учнів зазначених закладів освіти, інші жителі громади. Всього на розгляд комісії надійшло 22 письмові пропозиції, в яких було запропоновано наступні варіанти перейменування:

Назва закладу освіти

Пропозиції, що надійшли під час обговорення

Пропозиції комісії

1

Комунальний заклад «Шипуватський ліцей ім.Героя Радянського Союзу І.М.Заболотного Великобурлуцької селищної ради»

Комунальний заклад «Шипуватський ліцей Великобурлуцької селищної ради»

(12 пропозицій)

2

Комунальний заклад «Григорівський ліцей ім. Героя Радянського Союзу імені І.Г. Кисельова Великобурлуцької селищної ради»

Комунальний заклад «Григорівський ліцей Великобурлуцької селищної ради»

(10 пропозицій)

Таким чином, процедура громадського обговорення передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р.  № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» організатором дотримана.