Якщо звучить сигнал “Повітряна тривога!”

Дата: 09.02.2024 14:58

Куп’янське РУ ГУ ДСНС України у Харківській області нагадує:  зараз вкрай важливо пам’ятати, що звикати до ігнорування сигналу “Повітряна тривога!” ні в якому разі не можна! Ворог розраховує саме на це!

Тому нагадуємо, якщо звучить сигнал “Повітряна тривога!” негайно слідуйте до найближчого укриття. Завчасно дізнайтеся про місце їх розміщення біля вашого будинку чи місця роботи (якщо ви досі ще цього не зробили). Дізнатися місця розташування найближчих укриттів відтепер можна у застосунку «Дія».

Якщо не встигли добігти до укриття негайно перейдіть у приміщення без вікон, скористайтеся правилом “двох стін”.

На випадок, якщо зникне зв’язок, Інтернет, світло проговоріть із близькими порядок дій та місце зустрічі. Вже зараз збережіть місця розташування Пунктів Незламності. Їх можна переглянути на сайті nezlamnist.gov.ua або у застосунку «Дія»

Завантажте карти місцевості, що працюють без Інтернету. Вдома зробіть запас продуктів першої необхідності та води.

Бережіть себе та своїх близьких! Не дамо ворогу шанс нас зламати! Переможемо!