Понад 1,5 тисячі споживачів здійснили помилки у оплатах за розподіл газу

Дата: 31.01.2024 08:50

Протягом останніх місяців фахівці Харківської філії «Газмережі», за запитом клієнтів, проаналізували понад 1,5 тис. звернень щодо не зарахування оплати за розподіл газу на особові рахунки споживачів.

При розгляді отриманих квитанцій про оплату було виявлено, що споживачі помилково сплачують за послугу з розподілу природного газу на реквізити Оператора ГРМ, який надавав послугу до 30.06.2023 на території Харківської області.

❗️❗️❗️Шановні клієнти, дуже уважно перевіряйте реквізити компанії, якій сплачуєте за послуги.

Звертаємо увагу, що з 01.07.2023 змінено надавача послуг з розподілу газу та банківські реквізити для здійснення оплати. З липня минулого року послуги розподілу газу на території Харківської області (крім міста Харків) надає Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»:

✅ Банківські реквізити для оплати за розподіл газу побутовими споживачами:

Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

код ЄДРПОУ 45051254

IBAN UA143518230000026039300108023 в АТ «Ощадбанк»

Перевірити зарахування платежу, стан особового рахунку або

оплатити за розподіл газу мешканці Харківської області можуть через особистий кабінет Газмереж

При здійсненні помилкової оплати на рахунок іншої організації:

🔷 створити новий шаблон щомісячного платежу за розподіл газу у мобільних застосунках банків (якщо оплата здійснюється за шаблоном)

🔷 у новому шаблоні зазначити реквізити Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»

🔷 звернутись до організації, на рахунок якої були помилково оплачені кошти із заявою на повернення оплати споживачу, додати квитанцію про оплату, виписку з банку про IBAN карткового рахунку споживача для повернення коштів, копію паспорту та ІПН.