Звернення начальника Великобурлуцької СВА Віктора Терещенка з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2024 07:01

Шановні жителі Великобурлуцької громади!

Щиро вітаю вас з великим державним святом - Днем Соборності України

22 січня 1919 року був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Саме цього дня постала єдина соборна Українська держава. На жаль, через 105 років потому, нам знову доводиться відстоювати свободу, гідність, суверенітет і демократію.

У цей доленосний для нашої державності час ми не повинні бути сторонніми спостерігачами, а маємо стати активними творцями власного майбутнього. Лише у єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди, глибокої віри і натхнення у боротьбі заради гідного майбутнього рідного краю та України!

Працюймо для того, щоб в нашій державі завжди панували громадянський мир і людська взаємоповага, висока духовність і культура.

Нехай День Соборності України завжди буде джерелом надії на  краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.

Слава Україні і її незламному народові!

Віктор Терещенко, начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації