Команда юристів ГО «Харківська правозахисна група» проведуть у Великому Бурлуку виїзний прийом громадян - жертв воєнних злочинів

Дата: 07.12.2023 12:17

11 грудня 2023 року з 10:00 до 14:00 годин у смт Великий Бурлук команда юристів громадської організації "Харківська правозахисна група" (ХПГ) буде надавати безкоштовно правову допомогу (відбирати заяви про правову, гуманітарну допомогу, готуватиме заяви про злочини для подальшої передачі юристам, які будуть супроводжувати Вашу справу в ООН та Міжнародному кримінальному суді) та психологічну допомогу (запис для тих хто не в Харкові, онлайн) постраждалим від воєнних дій, а саме:

- пошкоджене майно;

- поранення;

- вбивство;

- полон;

- катування (якщо затримували та били).

Для отримання детальнішої інформації про місце проведення зустрічі з командою юристів постраждалим особами необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Великобурлуцької селищної ради.

На прийомі при собі мати:

МАЙНО ПОШКОДЖЕНЕ:

- паспорт;

- правовстановлюючі документи на майно:

- фото пошкодженого майна або акт обстеження будинку( акт про пожежу);

ПОРАНЕННЯ:

- лікарський висновок;

ВБИВСТВО (цивільні):

-паспорт заявника;

- код заявника;

- документи підтверджуючи спорідненість;

- лікарський висновок про причину смерті;

- свідоцтво про смерть;

ПОЛОН:

- паспорт заявника;

- документи підтверджуючи спорідненість;

- документи полоненого;

- реквізити банківської картки(для цивільних)

КАТУВАННЯ:

- лікарські висновки;

- реквізити банківської картки;

Допомога надається ХПГ у партнерстві із Данським інститутом проти катувань та за підтримки Міністерства закордонних справ Данії у межах проєкту “Pursuing Justice for мм International Crimes in Ukraine” .