7 грудня – День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 06:00

Шановні мешканці Великобурлуцької територіальної громади,

працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, діючих депутатів, виборців і всіх громадян, які вболівають та дбають про рідну громаду.

Шановні колеги! Ваша робота непроста і відповідальна. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постають нові й нові завдання, щоденні виклики, які потребують прийняття складних рішень.

Дякую кожному з вас за те, що торуєте цей непростий шлях. Дякую за те, що з початку повномасштабного вторгнення ви залишилися і продовжили працювати на благо громади, адже ви знаєте, що потрібні людям. По-іншому ви просто не можете. Вдячний і тим, хто долучився до когорти працівників - працюємо злагодженою командою.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму, професійних досягнень і успіхів у роботі на благо громади. Вдячності вам від людей, родинного тепла, стійкості і віри в нашу Перемогу.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.

Сильна громада - це сильна країна! Зі святом!

Віктор Терещенко, начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації.