До уваги споживачі електричної енергії!

Дата: 17.11.2023 13:27

Адміністрація Великобурлуцького РЕМ звертається до вас з проханням не допускати фактів пошкодження або крадіжок електрообладнання, порушення охоронних зон ПЛ та ТП. Повітряні  лінії електропередачі та трансформаторні підстанції є об’єктами підвищеної небезпеки. В разі дотику або навіть наближення на небезпечну відстань до проводу, який звисає з опори, лежить на землі або на гілках дерев, людина може бути уражена електричним струмом.

В звязку з проведення бойових дій на території Великобурлуцької та Вільхуватської громад, під обстріли періодично потрапляє й енергетичне обладнання. У тому числі й через небезпеку для обслуговуючого персоналу, не завжди оперативно вдається усувати пошкодження в мережах, а це створює додаткові ризики для оточуючих. Пам'ятайте, що при виявленні обірваного проводу смертельно небезпечним є наближення до нього ближче ніж на 8 метрів.

Повідомляйте, будь ласка, про всі відомі факти пошкоджень, розкрадань і в разі виявлення  відкритих дверей трансформаторних підстанцій або обірваних дротів за телефоном: 5-32-22, 5-36-84 або телефонами колцентру АТ «Харківобленерго» 067-23-40-413, 063-05-40-413, 050-05-40-413, 057-34-24-413.

Пам’ятайте, що від нашої  пильності та співпраці безпосередньо залежить безпека та надійність електропостачання.