Вітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 07:00

Сільськогосподарська галузь для Української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки. Господь наділив нашу країну багатими на чорнозем, родючими землями, трудолюбивим народом.

Нині сільгоспникам доводиться працювати у складних умовах. Одвічна мирна хліборобська справа під час війни має безліч ризиків і межує з небезпекою. Але, не дивлячись на це, аграрії продовжують обробляти землю, засівати лани, доглядати, збирати врожаї, щоб наша Україна була з зерном, а ми - з хлібом.

У День працівників сільського господарства, який цьогоріч припадає на 19 листопада, хочеться вкотре подякувати хліборобам і тваринникам за підтримку Великобурлуцької громади в період окупації. Відзначити тих, хто працював і продовжує трудитися на благо нашої держави.

Нехай щедрою буде золота нива, міцним здоров’я, врожаї високими. Мирного вам неба і якнайшвидшої перемоги!

Слава Україні!