Усім жінкам присвячується

Дата: 10.03.2020 17:13

6-го березня у Великобурлуцькому будинку культури вітали дорогих, чарівних та незрівняних жінок Великобурлуччини.

Зі словами привітання звернулися голова Великобурлуцької селищної ради Віктор Терещенко, голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко, заступник голови районної ради Василь Сорокін. Всім жінкам Великобурлуччини з нагоди Міжнародного жіночого дня бажали гарного настрою, доброго здоров’я, життєвих успіхів і щедрот, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій, а також справжнього жіночого щастя, яке у кожного своє!

Участь в святковому концерті «Усім жінкам присвячується» приймали солісти, художні та хореографічні колективи Великобурлуцького Будинку культури, хоровий колектив «Чисті криниці», зразковий аматорський хореографічний колектив «Слов’яночка» наймолодші учасники свята - вихованців дитячого ясла-садочку «Сонечко», учасники дитячого театрального колективу «Соняшник», гурт «Мелодія» та багато інших талановитих виконавців. Всі пісні та виступи були присвячені прекрасній половині людства.