Урочисте відкриття новорічної ялинки смт. Великий Бурлук

Дата: 20.12.2018 17:04

19 грудня в День Святого Миколая відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки смт. Великий Бурлук. Цього року прикрашали живу ялинку, яка росте на площі біля районного будинку культури. З Днем Святого Миколая присутніх привітали Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко та голова районної ради Олександра Жиліна. Селищний голова підвів підсумки акції-конкурсу «Прикрасимо ялинку разом» та відзначив учасників подяками та грошовими преміями.

На відкриття ялинки завітали казкові Кіт Базіліо та Лисиця Аліса, а також Святий Миколай з янголами. Після чарівних слів Святого Миколая засяяли вогники гірлянд на новорічній красуні. Свято продовжилося в холі районного будинку культури веселими конкурсами.