Сьогодні, 9 листопада, в Україні відзначається День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 10:29

Щиро вітаємо усіх причетних до цього свята!

Вам, шановні, випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Саме працівники клубних установ, бібліотек, музеїв дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі!

Сьогодні, на жаль, війна в Україні змінила звичний ритм нашого життя. З міркувань безпеки ми не можемо організовувати та проводити  в нашій громаді масові заходи, концерти, як це було до 2022 року. Але ми стійко віримо у перемогу України та продовжуємо кожен на своєму місці робити все для підтримки наших захисників і захисниць.  Разом зможемо зберегти тисячолітню українську історію, культуру та традиції, відбудувати все зруйноване ворогом.

У цей святковий день хочемо побажати вам не втрачати творчої наснаги. Нехай здійснюються всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде мирним і сонячним, дарує міцне здоров’я, радість та щастя!