Як молодь може посилити місцеве самоврядування: посібник для органів місцевого самоврядування

Дата: 31.10.2023 11:36

«Як впровадити програму стажування для молоді?» - посібник з такою назвою розробила команда Міжнародного республіканського інституту «IRI Ukraine».

Це видання для органів місцевого самоврядування розроблено на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування у громадах в межах програми USAID «Мріємо та діємо».

Посібник містить наступні покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування:

Крок 1. Визначення потреб і спроможності ОМС, портрета стажера і підготовка до запуску програми стажування;

Крок 2. Анонс програми стажування та відбір учасників і учасниць;

Крок 3. Проведення програми стажування;

Крок 4. Завершення та оцінювання програми стажування.

Завантажити посібник можна за посиланням.