Як дізнатись номер особового рахунку за розподіл газу

Дата: 30.10.2023 15:15

Клієнти Харківської філії «Газмережі», які тимчасово не мешкають у домоволодінні можуть дізнатись номер особового рахунку за розподіл газу через центри обслуговування клієнтів або контакт-центр.

1. Аби дізнатись номер особового рахунку через центри обслуговування клієнтів потрібно відправити запит на отримання інформації з копією паспорту та ІПН власника особового рахунку на електронні адреси центрів обслуговування клієнтів Харківської філії «Газмережі»:

Дергачівський ЦОК contactDER.kh@grmu.com.ua

Зміївський ЦОК contactZMI.kh@grmu.com.ua

Красноградський ЦОК contactKRA.kh@grmu.com.ua

Куп’янський ЦОК contactKUP.kh@grmu.com.ua

Мереф’янський ЦОК contactMER.kh@grmu.com.ua

Чугуївський ЦОК contactCHU.kh@grmu.com.ua

2. Щоб отримати номер особового рахунку через контакт-центр, власнику особового рахунку потрібно звернутись за номерами контакт-центру

066-300-2-888

098-300-2-888

093-300-2-888

Номер особового рахунку за розподіл газу це 10-ти значний код, що розпочинається з цифр 132…