Працівники Великобурлуцького територіального центру соціального обслуговування отримали для роботи електровелосипеди

Дата: 16.10.2023 10:52

Великобурлуцька територіальна громада продовжує отримувати допомогу в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine.

Для щоденної роботи соціальних робітників, які надають соціальні послуги з догляду вдома особам похилого віку та особам з інвалідністю, передані електричні триколісні велосипеди «Trike 24» в кількості 22 штуки та шоломи "Rline".

Цей транспортний засіб, обладнаний двома спеціальними кошиками, може розвивати швидкість до 20 км на годину. Заряджається велосипед близько 6-ти годин, і зарядки вистачає на 40 км їзди на акумуляторній батареї.

На даний час соціальну послугу з догляду вдома отримують близько 200 мешканців громади. Соціальні робітники відвідують своїх підопічних відповідно графіків відвідувань. Вони закуповують і приносять їм продукти харчування, господарські товари, ліки, сплачують комунальні послуги, допомагають у приготуванні їжі, прибиранні житла, роботі на присадибній ділянці, оформленні субсидії.

Електровелосипеди дозволять соцробітникам надавати послуги більш оперативно, полегшать доставку вантажу.

Щиро вдячні за таку вагому підтримку керівнику проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Майку Маттес та раднику проєкту Сергію Закуреному.