Михайло Харнам з робочою поїздкою відвідав Дергачівську громаду

Дата: 09.10.2023 14:24

Заступник начальника ХОВА перевірив хід відновлювальних робіт у 9 багатоповерхівках, які найбільше постраждали від ворожих обстрілів.

Відбудова цих об’єктів відбувається за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії при співфінансуванні з місцевого бюджету, і перебуває на особистому контролі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

«Всі будівлі мали різний ступінь пошкоджень. Практично кожна багатоповерхівка потребувала ремонту покрівлі, утеплення фасадів, заміни вікон та дверей, а також ревізії і перекладання інженерних комунікацій. Крім цього, довелося привести до ладу фронтони й стіни, відбудовувати перегородки та здійснити внутрішні оздоблювальні роботи. Наразі 2 будинки по вулиці 23 Серпня практично готові до безпечної експлуатації, ще 7 будинків – в процесі капітального ремонту», – розповів Михайло Харнам.

Крім житлового фонду заступник начальника ХОВА оглянув майданчик, де триває будівництво нового Центру первинної медико-санітарної допомоги. Роботи тут стартували кілька тижнів тому. Наразі бригади робітників демонтували зруйновані конструкції, викопали котлован, провели геодезичну зйомку й розмітку та заклали фундамент. На черзі – армування та гідроізоляція.

• Фото без опису              Фото без опису
  • Фото без опису               Фото без опису