Клієнти Харківської філії «Газмережі» можуть повторно отримати заяви-приєднання

Дата: 09.10.2023 14:23

Клієнти Харківської філії «Газмереж», які у липні не отримали заяви-приєднання до договору розподілу газу у свої поштові скриньки, можуть замовити заяву-приєднання.

Для отримання заяви-приєднання власнику газифікованого домоволодіння потрібно звернутись до найближчого центру обслуговування клієнтів Харківської філії «Газмережі» з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Якщо у будинку змінився власник, для переоформлення особового рахунку та підписання заяви-приєднання, новому власнику житла знадобиться наступний пакет документів:

• заява на переоформлення особового рахунку
  • документ, що посвідчує особу;
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  • технічний паспорт на помешкання;
  • документ, що підтверджує право власності (користування) на житло;
  • довідка про склад сім'ї.

За наявності необхідних документів процес переоформлення особового рахунку займає близько 30 хвилин.

Якщо власник тимчасово не мешкає у своєму домоволодінні але його будинок підключений до газорозподільної системи, споживач може замовити заяву-приєднання до договору розподілу природного газу на свою електронну пошту.

Для цього:

1. Відправити запит (у довільній формі) на отримання заяви-приєднання у центр обслуговування клієнтів

Дергачівський ЦОК contactDER.kh@grmu.com.ua

Зміївський ЦОК contactZMI.kh@grmu.com.ua

Красноградський ЦОК contactKRA.kh@grmu.com.ua

Куп’янський ЦОК contactKUP.kh@grmu.com.ua

Мереф’янський ЦОК contactMER.kh@grmu.com.ua

Чугуївський ЦОК contactCHU.kh@grmu.com.ua

1. Додати до запиту копію паспорту та ідентифікаційного коду
  2. Підписати отриману заяву-приєднання та повернути на електронну адресу центру обслуговування.