Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у населених пунктах Великобурлуцької територіальної громади

Дата: 05.10.2023 13:55

до розпорядження начальника Великобурлуцької селищної

військової адміністрації від 02.10.2023 року

№ 359/ОД

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у населених пунктах Великобурлуцької територіальної громади

Великобурлуцька селищна військова адміністрація інформує про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць у населених пунктах Великобурлуцької територіальної громади та запрошує всіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Великобурлуцька селищна військова адміністрація.

Перейменування вулиць здійснюється на виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів» (далі – Закон), Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки». Комісією з питань перейменування (найменування) вулиць, провулків та інших об’єктів на території Великобурлуцької територіальної громади, затвердженою розпорядженням начальника Великобурлуцької селищної військової адміністрації від 13.09.2023 року № 291/ОД (далі – Комісія), внесена пропозиція щодо переліку об’єктів топоніміки (вулиць), назви яких підлягають перейменуванню.

Перелік вулиць населених пунктів  Великобурлуцької селищної територіальної громади, назви яких пропонуються до перейменування:

Смт. Великий Бурлук: вул. Горького, вул. Маяковського, вул. Першотравнева, вул. Пушкіна, пров. Пушкіна, вул. Чайковського

Село Буряківка, вулиця Чкалова

Село Плоске, вул. 1- Травня, вул. Горького

Село Гнилиця, вул. 30-річчя Перемоги

Село Григорівка, вул. 40 років Перемоги, вул. Першотравнева

Село Лозове, вул. Гагаріна

Село Малий Бурлук, вул. Першотравнева, вул. Революційна

Село Стецьківка, вул. Гагаріна

Село Хатнє, вул. Першотравнева

Село Шипувате, вул. Гагаріна

С-ще Сірий Яр, вул. 8- Березня

С-ще Садовод, вул. Мічуріна

Форма проведення громадського обговорення: електронна консультація з громадськістю.

Строк проведення громадського обговорення: протягом двох місяців з дня оприлюднення даного інформаційного повідомлення (з 04 жовтня 2023 року по 03 грудня 2023 року) в три етапи.

1 етап — з 04 жовтня по 03 листопада 2023 року — збір пропозицій від представників громадськості щодо нових назв вулиць, які виносяться на громадське обговорення щодо їх перейменування відповідно до переліку.

Пропозиції від представників громадськості щодо нових назв вулиць приймаються  на поштову адресу  Великобурлуцької селищної ради: смт. Великий Бурлук, вул. Центральна, 9, Куп’янського району, Харківської області та на електронну адресу Фото без опису Ця електронна адреса також використовується для консультацій з питань, винесених на громадські обговорення.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

2 етап — 04 листопада по 17 листопада 2023 року  — опрацювання зібраних пропозицій Комісією з питань перейменування (найменування) вулиць, провулків та інших об’єктів на території Великобурлуцької територіальної громади.

3 етап — з 18 листопада по 03 грудня 2023 року  — громадське обговорення щодо нових варіантів назв вулиць громади з урахуванням пропозицій від представників громадськості та рекомендацій Комісії, за допомогою збору інформації з електронних гугл форм голосування на офіційному веб-сайті селищної ради та сторінці фейсбук громади.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Комісією.

Якщо протягом встановленого Законом терміну органами місцевого самоврядування не будуть здійснені заходи по перейменуванню назв вулиць, відповідні заходи будуть здійснені обласною державною адміністрацією у тримісячний термін.

Контактний номер телефону для консультацій з питань, винесених на громадські обговорення +380666404674. Консультації надаються в робочий час (понеділок – четвер з 08 до 17 години; п’ятниця - з 08 до 16 години).

Комісія з з питань перейменування (найменування) вулиць,

провулків та інших об’єктів на території

Великобурлуцької територіальної громади

ФОРМА надання пропозицій (завантажити)