Дата: 29.09.2023 12:57

Освітяни Великобурлуцької ТГ отримали відзнаки за високий професіоналізм і сумлінне виконання службових обов’язків.

Нагороди вручив 29 вересня начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко.

Він привітав педагогічних працівників з прийдешнім професійним святом, яке відзначатиметься 1 жовтня, подякував їм за сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Почесною Грамотою Великобурлуцької селищної військової адміністрації нагороджено: Андрія Волкова – директора КЗ «Новоолександрівського ліцею Великобурлуцької селищної ради», Ірину Іванову – вчителя української мови та літератури КЗ «Червонохвильський ліцей Великобурлуцької селищної ради», Ірину Паращич – заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Підсереднянський ліцей Великобурлуцької селищної ради», Галину Подус – асистента вчителя КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради», Юлію Ситник - асистента вчителя КЗ «Великобурлуцький ліцей Великобурлуцької селищної ради», Ольгу Троян - вчителя української мови та літератури КЗ «Площанський ліцей Великобурлуцької селищної ради» та Олену Шай – заступника директора з навчально-виховної роботи КЗ «Андріївський ліцей Великобурлуцької селищної ради».