Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника

Дата: 17.09.2023 08:18

Шановні співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом від імені Великобурлуцької селищної військової адміністрації,  Великобурлуцької селищної ради та від усіх жителів нашої громади.

Відвага, сміливість, здатність миттєво відгукнутися на чужу біду  - ці якості притаманні тим, хто присвятив себе справі порятунку, хто цілодобово готовий до боротьби з незваним лихом.

У цей складний для нашої країни час, у війні з російським агресором внесок українських рятувальників неоціненний. Піддаючи ризику своє власне здоров’я і життя ви рятуєте тисячі інших людських доль, боретеся з руйнівними наслідками ворожих обстрілів, безстрашно гасите пожежі, визволяєте з-під завалів постраждалих. На ваших плечах також лежить дуже небезпечна місія з розмінування територій.

У цей важливий для вас день прийміть глибоку вдячність за силу духу і жертовність. Зичимо вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного щастя та успіхів у благородній справі служіння Україні та її народу.

Вічна слава всім Героям-рятувальникам, які загинули підчас виконання свого службового обов’язку. Вони назавжди залишаться у нашій пам’яті великими патріотами та справжніми професіоналами своєї справи.