За тиждень на Харківщині розмінували майже 254 гектари території

Дата: 08.09.2023 08:28

З 31 серпня до 6 вересня включно на території Харківщини було знищено 843 вибухонебезпечні предмети.

Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту Харківської ОВА. Усього за тиждень було розміновано майже 254 гектари території.

Вибухотехніки перевірили майже 36 кілометрів ліній електропередач і підключили до мережі 149 абонентів. Також провели розмінували майже 201 гектара сільгоспугідь і 39 об'єктів. Крім того, сапери обстежили 610 метрів ділянок автодоріг і 880 метрів газопроводів.

Протягом 6 вересня в регіоні розмінували 35 гектарів території, понад 25 гектар сільгоспугідь та 11 об'єктів. За день знищили 112 вибухонебезпечних предметів. Також сапери обстежили 20 метрів автодоріг, 100 м газопроводів і 6 кілометрів ліній електропередач. До електромережі підключили 12 абонентів.

Пам'ятайте: брати вибухонебезпечний предмет до рук, переносити його, кидати у вогонь, розбирати тощо — смертельно небезпечно для вас та оточення! Якщо ви виявили підозрілий предмет, негайно зателефонуйте до Служби порятунку за номером 101 або у відділення поліції за номером 102.