З 01 вересня запроваджено зміни у тривалості комендантської години на території Великобурлуцької громади

Дата: 30.08.2023 15:29

З 01 вересня 2023 року набуває чинності розпорядження т.в.о. начальника Куп'янської районної військової адмiнiстрацiï Андрія Канашевича "Про запровадження комендантської години на території Куп’янського району Харківської області".

"1. Запровадити на території Куп'янського району з 01 вересня 2023 року, до окремого розпорядження, комендантську годину шляхом заборони перебування громадян на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а також руху транспортних засобів на території: Дворічанської селищної, Кіндрашівської сільської, Куп’янської міської, Курилівської сільської, Петропавлівської сільської територіальних громад з 18:00 до 06:00 годин.

На території Великобурлуцької селищної, Шевченківської селищної, Вільхуватської сільської територіальних громад з 01 вересня 2023 року комендантську годину запровадити з 20:00 до 06:00 годин." - йдеться в розпорядженні.