23 та 24 серпня тривалість комендантської години на території міста Харків та області не зміниться

Дата: 23.08.2023 14:53

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, комендантська година, як зазвичай, триватиме з 23:00 по 05:00.

«Цьогоріч 23 та 24 серпня, в День Державного прапора та День Незалежності України, тривалість комендантської години на території міста Харків та області не зміниться», – зазначив Олег Синєгубов.

Втім, він наголосив, що в останні дні ворог суттєво посилив обстріли цивільного населення та інфраструктури області. Росіяни вдаються до відверто терористичних атак, метою яких є завдання шкоди цивільним людям.

«Імовірність таких ударів в дні державних свят України є дуже високою. Закликаю усіх бути максимально уважними та обережними! Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги, уникайте скупчень людей. Бережіть себе та своїх близьких!» – сказав начальник Харківської ОВА.

Особливо акцентуємо увагу, що у нашій Великобурлуцькій територіальній громаді тривалість комендантської години також не змінилася: з 22:00 до 6:00 год.!!!