З Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2023 10:56

Синьо-жовтий прапор – це славетна історія та героїчне сьогодення українського народу.

Він символ нашої свободи та незламності, нашої звитяги та згуртованості, символ щасливого майбутнього наших дітей. Він надихає, сповнює нас силою для Перемоги.

Завдяки героїзму ЗСУ синьо-жовтий стяг майорить над більшою частиною Харківщини і обов'язково повернеться в усі тимчасово окуповані міста і села України.

З Днем Державного прапора! Слава Україні!

Олег Синєгубов,

начальник Харківської обласної