Звернення з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Дата: 23.08.2023 07:02

Шановні жителі Великобурлуцької громади!

Прийміть найщиріші вітання із всенародними святами - Днем Державного Прапора України та  Днем Незалежності України!

Ми з вами стали свідками не лише жорстокої війни, яку розв’язала російська федерація, а й очевидцями сили, мужності, самопожертви наших незламних воїнів, які під синьо-жовтими знаменами ціною неймовірних зусиль виборюють для нас із вами Свободу і Незалежність. У запеклих боях, звільняючи нашу землю від окупантів, вони наближають Перемогу.

Саме завдяки нашим воїнам, стрій яких поповнюють і великобурлучани, ми з вами вільні на своїй землі, у своїй громаді.

Ми завжди віддавали шану всім борцям за незалежність. І сьогодні в глибокій зажурі схиляємо голови перед пам’яттю наших земляків, які повернулися з поля бою на щиті, вкриті найдорожчою святинею – синьо-жовтим прапором. Їхні імена назавжди буде закарбовано на сторінках історії краю, в пам’яті нинішнього і прийдешнього поколінь українців -великобурлучан.

Зазвичай разом із цими святами великобурлучани щороку відзначали і День створення Великого Бурлука, День нашої громади. То були яскраві, багатолюдні дійства, сповнені радості, щирості і щедрості, якими завжди славилися українці.

Історія нашого краю сягає сивої давнини. Тут і козацький слід, і поступ переможців Другої світової, а тепер впевнений – Збройних Сил України. Знаний він славними людьми, які розбудовували, плекали і трудилися для його розквіту. Минулого року наше селище зустріло своє 350-ліття перебуваючи в окупації. Однак люди знаходили в собі сили вірити, чекати і допомагати наближати перемогу. Дякую всім причетним до шляхетної справи! Попереду нас чекає важливий процес відбудови.

Бажаю громаді сили, витримки, доброго здоров’я і якнайшвидшої Перемоги!

Слава Україні!

Віктор Терещенко, начальник Великобурлуцької селищної військової  адміністрації