Для дітей з ДБСТ Великобурлуцької громади організували відпочинок у Карпатах

Дата: 10.08.2023 09:59

Завдяки Фундації першої леді Олени Зеленської діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу України мають змогу відпочити у дитячому закладі ”Артек Буковель”.

Так, за сприяння Тернопільської обласної військової адміністрації,  Великобурлуцької селищної військової адміністрації та Великобурлуцької селищної ради 9 серпня 2023 року вирушили на відпочинок до Карпат і 7 дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Тітаренко Наталі Миколаївни разом з мамою-вихователькою.

Бажаємо родині вдалого відпочинку та оздоровлення! Нехай кожна дитина відчує себе щасливою та на 2 тижні зануриться в атмосферу нормального дитинства й свободи, вдихне свіже повітря, отримає заряд енергії та драйву для нового навчального року.