У Великобурлуцькій територіальній громаді з 04 серпня 2023 року розпочинається реалізація Проєкту «Обійми»

Дата: 04.08.2023 14:09

Проєкт «Обійми» створений міжнародною організацією Save the Children International in Ukraine Партнер ГО ВІ «Станція Харків». В Харківській області цей проєкт полягає в наданні багатоцільової фінансової допомоги родинам, які мешкають на деокупованих територіях.

На отримання фінансової допомоги не включаються та не реєструються ті домогосподарства, які:

• на поточний момент вже отримують фінансову допомогу від іншої організації;
  • вони на поточний момент вже зареєстровані для отримання фінансової допомоги від іншої організації;
  • вони отримували фінансову допомогу впродовж останніх трьох місяців;
  • вони не жили в умовах окупації, окрім випадків, що вони повернулися, а їхні будинки були пошкоджені або зруйновані.

Відповідно до умов Міжнародної організації Save the Children International in Ukraine фінансову допомогу можуть отримати домогосподарства з такими критеріями вразливості:

-        домогосподарства з 2+ утриманцями;

-        домогосподарство з 1 утриманцем ТА 1+ людина похилого віку (60+);

-        домогосподарство з вагітною жінкою АБО дитиною до 2 років;

-        домогосподарство, кероване жінкою;

-        домогосподарство, яке піклується про інших дітей;

-        домогосподарство, чий будинок було пошкоджено/зруйновано;

-        самотні люди, які мають інвалідність/хронічні захворювання;

-        домогосподарство з 1+ дитиною з інвалідністю/хронічним захворюванням;

-        домогосподарство, кероване людьми похилого віку (60+) ТА 1+утриманець.

Розмір допомоги на родину (домогосподарство) розраховується автоматично за результатами анкетування за такими загальними правилами:

•  6600 грн (2200 грн. на  місяць) – на кожну особу на три місяці;
  • родина отримує допомогу одноразово на всі три місяці в разі, якщо відповідає критеріям та надала достовірну інформацію;
  • частина запитань анкети має статистичний характер та не впливає на розмір фінансової допомоги;
  • отримана за цією програмою фінансова допомога НЕ ПІДЛЯГАЄ ОПОДАТКУВАННЮ.

Для подання запиту на отримання фінансової допомоги мешканцям Великобурлуцької територіальної громади необхідно пройти анкетування, яке здійснюватимуть особисто представники Проєкту «Обійми». Прийом громадян здійснюватиметься у населених пунктах старостинських округів та безпосередньо в смт Великий Бурлук  у визначених спеціально місцях згідно графіку. Черговість проведення анкетування в населених пунктах визначається представниками Проєкту.

Для проходження анкетування запрошується один представник від домоволодіння з оригіналами власних документів та всіх членів домогосподарства.

Перелік необхідних документів:

• паспорт;
  • код;
  • посвідчення про інвалідність;
  • свідоцтво про народження (для дітей віком від 0 до 18 років) незалежно від наявності паспорта у дитини;
  • номер банківського рахунку IBAN (29 символів, починаючи з UA) особи, яка проходить анкетування та на чий рахунок буде здійснено всю виплату.

Інформацію про місце та дату прийому представниками Проєкту у старостинських округах громади мешканці зможуть отримати безпосередньо від старост.

Для жителів смт Великий Бурлук та прилеглих населених пунктів буде розроблено графік повуличного прийому на проведення анкетування із зазначенням дати, часу та місця проведення, який розміщуватиметься на офіційному сайті Великобурлуцької селищної ради та на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Слідкуйте за наступними офіційними повідомленнями!