Сьогодні у Великобурлуцькій громаді проведуть в останню путь загиблого Героя Володимира Бабая

Дата: 04.08.2023 09:58

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову огорнув нашу Великобурлуцьку громаду.

26 липня 2023 року при виконанні бойового завдання біля с. Кліщіївка Донецької області загинув наш земляк, військовослужбовець ЗСУ Бабай Володимир Вікторович. 28 лютого 2023 року він добровольцем пішов до лав Українського війська, був зарахований до 92-ї ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка.

Народився Володимир 25 січня 1988 року в с. Гнилиця Великобурлуцького району. В рідному селі навчався у школі, а після її закінчення став студентом Харківського технікуму залізничного транспорту. У 2008 році одружився з коханою дівчиною Анжелою. В шлюбі у них народилися донечка та синок. Сім’я була для нього головною радістю.

У цей важкий час нелегко знайти слова, щоб втамувати той сум і біль, який відчувають рідні та близькі загиблого Героя.

Великобурлуцька селищна військова адміністрація, Великобурлуцька селищна рада, уся громада висловлюють щирі співчуття матері Володимира Бабая, дружині, усім родичам, близьким та друзям.

Сьогодні, 04 серпня 2023 року, Великобурлуцька громада проведе загиблого Героя в останню путь. Церемонія прощання та поховання відбудеться в селі Зелений Гай Гнилицького стростинського округу о 12 год. 30 хв. Просимо всіх небайдужих прийти та віддати останню земну шану земляку.

Вічна пам’ять і слава українському захиснику Володимиру Бабаю, який віддав життя за рідну Україну і кожного з нас!