Просимо підтримати петицію про присвоєння звання Героя України ГЕРБІН ЄВГЕНІЮ АНАТОЛІЙОВИЧУ

Дата: 02.08.2023 09:48

11 липня 2023 року на сайті Президента України оприлюднена електронна петиція щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю військової служби за мобілізацією, стрільцю-снайперу механізованого відділення механізованого взводу  механізованої роти механізованого батальйону військової частини А0693, солдату ГЕРБІН ЄВГЕНІЮ АНАТОЛІЙОВИЧУ (23.08.1983 р.н.), уродженцю села Куп’єваха Куп’янського району Харківської області, який загинув 12 червня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Яковлівка Донецької області, захищаючи Україну та її народ від російської збройної агресії.

Посилання на петицію:

Просимо мешканців громади та всіх небайдужих підтримати петицію та підписати її на сайті Президента України, адже це найменше, що ми можемо зробити, аби вшанувати світлу пам'ять нашого земляка і патріота.