Комунальні служби 27 та 28 липня працювали над ліквідацією руйнувань після ворожого обстрілу у приватному секторі селища Великий Бурлук

Дата: 31.07.2023 10:48

Нагадаємо, що вночі 27 липня російські окупанти завдали чергового обстрілу по Великобурлуцькій громаді. Під ворожий вогонь потрапила нежитлова будівля у селищі Великий Бурлук, в якій сталася пожежа. Вогнеборці 12-ї ДРПЧ її оперативно ліквідували. Зранку під час проведеного обстеження селища Великий Бурлук рятувальниками було виявлено пошкодження 6-ти приватних домоволодінь, 6-ти багатоквартирних будинків, навчального закладу та кафе. Постраждалих не виявлено.

Працівники з благоустрою Великобурлуцького КВКП «Водоканал» разом із працівниками відділу благоустрою та комунальної власності Великобурлуцької селищної ради відремонтували дахи житлових будинків та позабивали вибиті вікна в оселях по вулиці Транспортна та у мікрорайоні.

Власникам частини пошкоджених домоволодінь, які самостійно могли виконати ремонт, було оперативно організовано видачу плівки, листів OSB.

Роботи по усуненню наслідків ворожого обстрілу тривають.