Як отримати заяву-приєднання до договору розподілу газу, якщо ви тимчасово не мешкаєте у домоволодінні?

Дата: 20.07.2023 10:51

Заява-приєднання надійде споживачам Харківської філії «Газмережі» разом з платіжкою за липень. Її необхідно заповнити та відправити на адресу підрозділів Харківської філії «Газмережі», залишити у центрі обслуговування клієнтів або передати контролеру.

Проте якщо ви зараз не маєте змоги отримати заяву - приєднання фізично, бо, наприклад, тимчасово не мешкаєте у домоволодінні, не поспішайте засмучуватись. Документ отримати можна.

Для цього необхідно:

написати на Харківську філію «Газмережі» заявку на отримання документів на свою електронну адресу.

у заяві вказати номер особового рахунку, ПІБ, поштову, електронну адресу.

підписати заяву на отримання документів.

зробити фотокопію заяви, паспорту та ідентифікаційного коду та відправити на електронну адресу центру обслуговування клієнтів Харківської філії «Газмережі».

Фахівці центру обслуговування сформують документи і надішлють їх на Вашу електронну адресу.

Електронні адреси центрів обслуговування клієнтів для звернень споживачів: